www.gpcei.ir

Microsoft

مدارک بین الملی شرکت Microsoft

شرکت مایکروسافت به عنوان بزرگترین تولید کننده نرم افزار در دنیا شناخته می شود با توجه به گوناگون بودن محصولات این شرکت ،افراد برای کارکردن و استفاده از این محصولات نیاز به دانش و تجربه دارند که این دانش و تجربه در قالب دوره های آموزشی مایکروسافت حاصل می شود . پرتال جامع مهندسی کامپیوتر با توجه به دانش و تجربه افراد متخصص در زمینه شبکه های مایکروسافت دوره های زیر را طبق سرفصل های استاندارد این شرکت آموزشهایی را به صورت کاملا رایگان به شما عزیزان ارایه  می دهد همچنین شما عزیزان در صورتی که این تخصص ها را دارید کافیست در آزمون پرتال شرکت و مدرک بین المللی دریافت نمایید.

دوره MCITP

این دوره نسل جدید مدارک شرکت Microsoft می باشد. مدرک MCITP یعنی داشتن تخصص در مهندسی شبکه های مایکروسافت. چنانچه افراد بتوانند موفق به اخذ این مدرک شوند ، مهارت های لازم را در ویندوز سرور 2008 پیدا خواهند کرد و آنگاه می توانند در بازار کار ، در عناوین شغلی مدیریت شبکه ، مدیریت IT ، مدیریت امنیت شبکه و بالاخره طراحی شبکه ، مشغول به کار شوند.

دوره MCSA 2012

مایکروسافت در سال 2012 نسل جدید مدارک خود را با نام MCSA2012 معرفی نموده است .این مدرک به افراد توانائی مدیریت شبکه های مبتنی بر سرور 2012 مایکروسافت را می دهد افراد برای بدست آوردن این مدرک باید آزمون های زیر را با موفقیت پشت سر بگذرانند.

دوره MCSE 2012

این مدرک به عنوان یکی از معتبرترین مدارک بین المللی می باشد که به عنوان مهندسی دوره های شبکه مایکروسافت نیز شناخته می شود و کامل کننده مدرک MCSA 2012 می باشد توانائی های که افراد که در این مدرک به دست می آورند شامل طراحی و پیکربندی شبکه ها با مقیاس بزرگ می باشد

دوره Exchange

Exchange 2010 در حال حاضر به عنوان کارآمدترین ایمیل سرور دنیا شناخته  می شود و افراد پس از گذراندن این دوره می توانند Exchange را برای  سازمان های با مقیاس کوچک ، متوسط و بزرگ راه اندازی نمایند.

دوره TMG

TMG شما را قادر می سازد تا از اینترنت به صورت امن و مطمئن و بدون  نگرانی از تهدیدات نرم افزارهای جاسوسی و یا تهدیدات دیگر استفاده کنید.

دوره Lync server 2013

با استفاده از نرم افزار Lync 2013 شما می توانید ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی را به راحتی یکپارچه کنید.Lync 2013 به سازمان شما این امکان را می دهد که کلیه کارمندان در هر لحظه و هر کجا بتوانند کارهای خود را انجام دهند. چت سرور و ویدئو کنفرانس و ارتباط تلفنی بر روی بستر ip از ویژگی های Lync server 2013 می باشد.

دوره Sharepoint 2013

sharepoint به عنوان یکی از رایج ترین پرتال های تحت وب در دنیا به شمار می رود.Sharepoint در نگاهی ساده به شما امکان به اشتراک گذاری و فرم ها را در سطح سازمان می دهد اما نرم افزار Sharepoint فراتر از اشتراک گذاشتن اسناد و فرم ها می باشد شما با استفاده از این نرم افزار می توانید سایت داخلی و یا خارجی به صورت پویا راه اندازی کنید و هم چنین تعاملات و ارتباطات سازمانی را باستفاده از امکانات Sharepoint 2013 انجام دهید.