www.gpcei.ir

MikroTik

مدارک بین المللی شرکت MikroTik

یکی دیگر از شرکت های ارائه دهنده سخت افزار شبکه شرکت میکروتیک می باشد که از سال 1995 فعالیت خود را آغاز کرده یکی از مزایای مهم این شرکت هزینه بسیار پایین این سخت افزار می باشد.

دوره MTCNA

روتر میکروتیک شما را قادر میساز تا در کم ترین زمان ممکن بتوانید کلیه سرویس های شبکه را پیاده سازی کنید. سیستم عامل این دستگاه Router OS می باشد که به سادگی بر روی دستگاه روتر نصب شده و قابل تنظیم است و هم چنین برای اکثر سناریوهای شبکه قابلیت انعطاف زیادی دارد. کمپانی میکروتیک در حال حاضر یکی از برترین کمپانی هایی است که در زمینه ارائه خدمات شبکه فعالیت می کند و مشتریان این شرکت کمپانی هایی چون HP,Motorela,Siemens,NASAو ... می باشد.افراد پس از گذراندن این دوره با مفاهیم Radius,Qos Routing,Firewall,Load Balancing و...آشنا می شوند.

دوره MTCWE

در این دوره آموزشی افراد با مفاهیم و پیاده سازی شبکه های وایرلس با استفاده از تجهیزات میکروتیک آشنا می شوند و می توانند توپولوژی های مختلف وایرلس را نصب و راه اندازی و رفع اشکال کنند.

دوره MTCUME

در این دوره MTCUME افراد راه اندازی RADIUS و متمرکز کردن احراز هویت و مدیریت کاربران را به صورت جامع فرا می گیرند.

دوره MTCTCE

در دوره MTCTCE افراد با پیکربندی کنترل پهنای باند و مدیریت ترافیک و استفاده از ویژگی Web Proxy و DNS Caching  در میکروتیک به صورت کامل آشنا می شوند.

دوره MTCRE

در دوره MTCRE  افراد با پیکربندی Routing Protocol های مختلف بر روی میکروتیک آشنا می شوند و بعد  از اتمام دوره قادر خواهند بود از میکروتیک در شبکه های WAN گسترده استفاده کنند.